Uudised

Meie Euroopa patendivolinik, Adrien Renaudo, on nüüd Ühtse patendikohtu kvalifitseeritud volinik

2023. aasta juunis toimus Euroopa patendisüsteemis suurim muudatus enam kui 45 aasta vältel – nimelt uue ühtse patendi (Unitary Patent ehk UP) ja ühtse patendikohtu (Unitary Patent Court ehk UPC) kasutuselevõtt.

Baltikumi ühe juhtiva intellektuaalomandi büroona on patendibürool KÄOSAAR ainulaadne positsioon Euroopa ühtsete patentide esitamiseks, menetlemiseks ning klientide esindamiseks UPC-s. Sellega seoses on meie Euroopa patendivolinik Adrien Renaudo läbinud edukalt suurepäraste tulemustega pool aastat kestnud koolitusprogrammi ning Adrien on saanud diplomi Euroopa patendivaidluste kursuse läbimise kohta, olles nüüd Ühtse patendikohtu kvalifitseeritud Euroopa patendivolinik.

Adrien on väga kogenud Euroopa ja rahvusvaheliste patenditaotluste koostamises ja menetlemises ning patendistrateegiate väljatöötamises, nõustades kliente, kuidas ühtset patenti ja UPC-d kasutada ärilise eelise saamiseks.

Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust aadressil info@kaosaar.ee

Tagasi

WIPR LEADERS 2023: Anneli Kapp’i on tunnustat...

World Intellectual Property Review (WIPR) on nimetanud patendibüroo KÄOSAAR partnerit, Anneli Kappi, maailma juhtivate intellektuaalomandi (IO) juristide...

Elon Musk muutis Twitteri logo

Elon Musk teatas, et muutunud on suhtlusvõrgustiku Twitter logo.  Senise logo, kus on kujutatud sinist lindu (millest...